Система контролю доступу дозволяє надати цифровий дозвіл певним людям, на вхід до будівлі, офісу, кімнати чи доступ до шафи. Це можуть бути як індивідуальні особи так і групи людей, тощо.

Більшість систем доступу досить просто встановлюються і часто працюватимуть із існуючими дверними системами та замками, не потребуючи значних втручань. Ціни також можуть бути низькими, а встановлення не потребує подальшого капітального ремонту вашої нерухомості. Більшість людей вважають цей вид безпеки найважливішим для захисту конфіденційної інформація або цінних речей, що знаходяться у Вашій власності.

Типи контролю доступу

Існують різноманітні компоненти, що встановлюються як складові систем контролю доступу, і кожнен з них має свої відмінності і призначення. Наші кваліфіковані фахівці можуть допомогти вам вирішити, яка система найкраще відповідає вашим потребам та бюджету.

У деяких системах контролю доступу використовуються цифрові програмовані клавіатури, що потребують введення буквено-цифрових «паролів», для надання доступу та запису, хто і коли цей доступ отримував. Інші використовують магнітні пристрої для доступу (як то картки або брелоки), які активують замок при їх наближенні до спеціальних зчитувачів. Ще складнішими є біометричні пристрої, які читають відбитки пальців, сітківку (очі) та інші впізнавані частини тіла.

Агенція безпеки ГРААЛЬ має змогу реалізувати все вищезгадане та багато іншого, а також обрати систему, яка буде найкраще відповідати вашим потребам. Ми встановимо обладнання мінімально впливаючи на процес вашого життя та вашу власність та гарантуємо найвищий рівень виконання нашої роботи.

Ми пропонуємо безкоштовні консультації на місці для обговорення найкращої спеціалізованої системи для задоволення ваших потреб із захисту власності.

Серед усього спектру систем безпеки доступу, ми можемо виділити найпоширеніші запити наших клієнтів:

Системи на магнітних картках

Існує багато різних систем контролю доступу з використанням декількох різних технологій. Одна з найпоширеніших і найбільш економічних використовує магнітні карти.

Системи наближення

Багато власників підприємств або будівель віддають перевагу системам наближення, оскільки вони менш нав'язливі та простіші у використанні, ніж більш комплексні системи контролю. Вони часто косметично привабливіші та займають мінімальну кількість місця.

Біометричні системи

На відміну від більшості систем контролю доступу, для біометричних систем потрібна саме фізична присутність людини, яка бажає відкрити двері — не потрібні картки, брелоки або металеві ключі.

Клавіатурні системи

Для більш розповсюдженого повсякденного користувача клавіатури мають ряд переваг перед біометричними пристроями чи зчитувачами карт. В першу чергу — нічого губити. Також ви легко можете надати доступ до захищеного таким чином майна, просто передавши “код” довіреній особі.

Комерційні системи доступу

Система контролю доступу дозволить вам видавати ідентифікаційні картки працівникам та підрядникам, як-то прибиральникам, стажерам та навіть відвідувачам. Вони дозволяють здійснювати повний контроль переміщення у реальному часі того, хто отримав доступ до ваших приміщень.

Турнікетні системи

Турнікети — це надійний та ефективний спосіб контролювати та відстежувати потік людей у ваш об'єкт та поза ним. Такі системи є дуже популярними у місцях публічного доступу.

Системи контролю часу відвідування

Більшість таких систем працюють однаково: фіксують прибуття та вихід працівників, а потім, за допомогою цих даних, обчислюють відпрацьовані години та подають їх у систему оплати праці.