Ви, ймовірно, бачили їх у більшості готелів. Це картки, які працюють аналогічно кредитній картці, які потрібно проводити по дверях або біля них, щоб відчинити замок і дозволити вхід. Картки мають магнітну смужку, яка зчитується механізмом контролю доступу дверей. Якщо інформація відповідає дозволеному доступу до цієї кімнати, двері відчиняються, щоб людина могла увійти.

Економічний аспект пов'язаний не тільки з меншими витратами на встановлення, але і можливістю модифікації, не купуючи або вносячи дорогі зміни в обладнання чи інфраструктуру. Саму магнітну карту можна провести через головний зчитувач, стерти та перепрограмувати на нову інформацію. Додатково, карту можна деактивувати централізовано або змінити правила доступу, без необхідності мати карту для її перепрограмування. Це забезпечує значну гнучкість, більш просту безпеку та кращий контроль над системою безпеки в цілому.

Якщо ви хочете обговорити встановлення чи модернізацію вашої поточної системи до електронної системи контролю доступу, зателефонуйте нам саме зараз. Тут, у Агенції ГРААЛЬ, ми маємо експертів, які можуть приїхати та безкоштовно провести консультацію на місці та показати, наскільки доступною може бути система контролю доступу для вашого будинку.

Переваги контролю доступу на магнітних картках

У більшості систем контролю доступу є багато переваг, особливо в порівнянні зі стандартними системами блокування та ключа. Дві найбільші переваги — підвищена безпека та більш просте управління. Підвищена безпека випливає з вашої здатності записувати, кому надано доступ, і коли у поєднанні з можливістю видалити або призупинити цей доступ у будь-який час, тимчасово або назавжди. Більш просте управління пов'язане з тим, що більше не потрібно мати ключі або відстежувати, хто має який ключ. Все управління здійснюється за допомогою комп'ютера: легко, швидко та в режимі реального часу.

На додаток до цих переваг, систему контролю доступу зазвичай можна встановлювати в одних і тих же дверях, використовуючи ті ж замки, що і стандартні системи ключового блокування. Також, з часом у таких систем виникає менше проблем з технічним обслуговуванням, ніж у більшості блокувань за допомогою клавіш.

Приклади використання

Власники будинку з великим трафіком або зміною мешканців, як-то житловий комплекс чи бізнес в офісному центрі, можуть бути впевненими, що система контролю доступу буде набагато зручнішою та економічнішою, ніж ключі та стандартні замки. Магнітні картки можна активувати та деактивувати без наявності карти. Це означає, що якщо орендарі раптово виїжджають, працівники закінчують справи, або вам потрібно змінити доступ до будівлі чи окремих приміщень у ній, ви можете зробити це, просто змінивши права доступу до певної картки.

Порівняно з модифікацією всіх дверей, отриманням копій та перерозподілом ключів, ручним відстеженням того, хто має ключ, це, безумовно, набагато простіше. Крім того, ці зміни можна вносити віддалено, навіть якщо ви на зустрічі в Києві і дізнаєтесь, що ваш офіс у Дніпрі звільнив працівника. Такі системи є звичайною практикою для багатьох підприємств, що мають суворий контроль доступу, оскільки процедура їх обслуговування дуже проста: дезактивувати картки працівників, що у відпустці чи відрядженні та повторно активувати картку, коли вони повернуться на роботу. Це додає новий рівень безпеки.