Системи наближення використовують електронні мікросхеми всередині ідентифікаційних карт для контакту зі зчитувачем (іноді прихованим). Ці системи найчастіше використовуються, коли для власника картки важлива зручність та зовнішній вигляд інтер’єру. Датчики можуть бути встановлені всередині стін, за захисними покриттями або заховані косметичними орнаментами, і користувачі навіть не повинні знати місця розташування зчитувача. Вони працюють, коли карта (або брелок) знаходиться в межах датчика і є автоматичними.

Агенція ГРААЛЬ має під рукою фахівців, які можуть безкоштовно приїхати до вашого будинку на консультацію на місці, щоб дізнатись, чи підходить для нього така система контролю доступу. Ви здивуєтесь тим, наскільки карткові системи є доступними і наскільки вони можуть підняти вартість вашої будівлі.

Переваги

Найбільшими перевагами систем наближення є простота використання та можливість вбудувати в інтер’єр. Майже кожен власник будівлі або керівник будівлі, який має систему доступу наближення, задоволений надзвичайною простотою використання системи. Вам не потрібно шукати свою карту перед дверима для проведення нею в зчитувачі або звільняти руки, щоб відкрити замок дверей. Достатньо мати картку в межах діапазону зчитування системи і вона відкриє для Вас двері.

Косметично, багато історичних будівель можуть бути чутливими до змін і доповнення сучасним обладнанням. Старі будівлі або нові з особливим зовнішнім виглядом можуть бути косметично змінені, якщо використовувати очевидні пристрої зчитування карт та інші системи. Для цих будівель зазвичай рішенням є приховані зчитувачі наближення.

Крім того, карти близькості мають ті ж переваги, що й звичайні магнітні картки. Їх легко змінювати в системі, віддалено керувати, і з часом це має знизити витрати на будівлі з високим обігом орендарів чи працівників. Коли хтось звільняється, картка просто вимикається. Ніякого повторного програмування, змін у замках та дуже низькі витрати (картки взагалі можна не повертати).