Клавіатури бувають різних форм і розмірів, але всі вони мають однакову функцію: обмежувати доступ лише тим, хто має персональний ідентифікаційний номер (PIN) для розблокування дверей. Деякі можуть використовувати лише одне число, інші можуть запрограмувати сотні. Існують такі, що вимагають наявності вторинного ідентифікатора, як-то карта або пристрій, який він може зчитати. Для деяких навіть потрібен фізичний ключ, а також PIN-код. Безпека будь-якого захисту на основі клавіатури полягає у захисті PIN-коду. У багатьох невеликих комплексах та одноповерхових будинках для бізнесу чи житла встановлюється просте блокування клавіатури. Деякі великі будівлі із складнішими потребами безпеки встановлюють їх на конкретних входах чи точках доступу як додаткову безпеку до та після біометричних або інших системам ідентифікації.

У Агенції ГРААЛЬ ми є спеціалістами з контролю доступу та будемо працювати з вами, щоб знайти найкращу систему безпеки, яка відповідає вашим потребам та бюджету. Завдяки безкоштовній консультації на місцях, рекомендаціям експертів та обслуговуванню клієнтів, ми впевнені, що Ви оберете безпеку ГРААЛЬ для себе.

Переваги клавіатурних систем

Для більш розповсюдженого повсякденного користувача клавіатури мають ряд переваг перед біометричними пристроями чи зчитувачами карт. В першу чергу — нічого губити. Також ви легко можете надати доступ до захищеного таким чином майна, просто передавши “код” довіреній особі. Для бізнесу з невеликою кількістю працівників такі системи є простішими, усувають потребу в магнітних картках або брелоках. Вони також є поширеним рішенням для офісів, яким потрібно обмежувати доступ лише до певних приміщень або шаф, таких як архіви, шафа для підсобних служб або технічний ліфт.

Нарешті, установка та обслуговування таких систем часто є більш доступними, ніж складніших. Немає потреби в картах, ключах чи інших пристроях для обслуговування, оновлення чи придбання. Коди легко змінюються, за потреби, і зазвичай це не потребує звернення до спеціалістів.

Тут, у Агенції ГРААЛЬ, ми встановлюємо та обслуговуємо великі та малі системи контролю доступу. Якщо у вас є або хочете дізнатися, як скористатися системою блокування на основі клавіатури, телефонуйте нам. Ми пропонуємо безкоштовні консультації на місці та найкраще обслуговування клієнтів.