Перейти до основного вмісту

Технології

Будучи фахівцями в сфері проектування та монтажу систем безпеки, ми регулярно вивчаємо нові технології та способи захисту майна, тому готові ділитися своїми знаннями з Вами
Працюємо та допомагаємо ЗСУ
Шановні українці! У цей складний час ми працюємо, сплачуємо податки, та забезпечуємо робочі місця, а у вільний час ми підтримуємо ЗСУ тим, на що маємо змогу. Якщо вам потрібні наші послуги, будь-ласка, звертайтесь у будь-який час. Нагадаємо, що найкраще ми виконуємо роботи зі встановлення та налагодження систем безпеки, а саме:
Детальніше
ГРААЛЬ — Працюємо та допомагаємо ЗСУ
Врятувати життя або заощадити. Навіщо датчики диму?
Навряд чи можна зустріти дорослу людину, яка не знає про те, що таке пожежа, і наскільки серйозними можуть бути її наслідки. Але далеко не кожен, хто піклується про безпеку свого будинку, доповнює охоронну систему датчиками диму. А в більшості випадків робить це тільки після загоряння у власному будинку або у сусідів. Сумно, коли під час пожежі люди втрачають майно, але коли мова йде про життя людей, необхідність своєчасного захисту від вогню стає очевидною.
Детальніше
Датчик диму Ajax
Відеонагляд на складі
Для зберігання товарної продукції використовуються складські приміщення. Специфіка їх роботи зумовлює необхідність установки належної системи безпеки і контролю. Адже саме з вини робочого персоналу відбувається найбільша частка втрат серед різних цінностей і товарів. Установка камер відеоспостереження на складі допоможе вам завжди знати, що відбувається там під час вашої відсутності, і контролювати процес. Замість того щоб боротися зі злочинами і їх наслідками, набагато простіше не допускати подібних прецедентів.
Детальніше
Відеоспостереження за складами в місті Дніпро
Встановлення відеоспостереження в офісі
Камери відеоспостереження в офісі — це не примха, а необхідність. Їх установка вирішує відразу кілька завдань і запобігає можливим проблемам різного роду. Великий вибір камер дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від цілей, бюджету, розміру приміщення і інших параметрів.
Детальніше
Відеоспостереження в офісі в місті Дніпро
Відеоспостереження в магазині
Відеоспостереження - необхідна складова сучасного бізнесу. Пріоритет особистої і комерційної безпеки сьогодні цінується споживачем високо. Тому до вибору підходящого обладнання для спостереження слід ставитись відповідально. Установкою відеокамер займаються тільки професіонали. Однак не обов'язково мати спеціальну освіту, щоб розібратися в основних поняттях. Адже грамотно і професійно виконана установка систем відеоспостереження на торговому майданчику вирішить цілий комплекс проблем.
Детальніше
Відеоспостереження в магазині в Дніпрі