Відеоспостереження в місті ДніпроВідеоспостереження із замкнутим контуром дозволяє наживо переглядати зображення, зроблені камерами спостереження, які транслюються у виділеному контурі (точніше замкнутому контурі) і проектуються на Ваш монітор або звичайний телевізор.

Системи відеоспостереження складаються з камер, встановлених у різних точках для запису руху. Такі камери надалі надсилають відеоматеріали через кабелі або бездротове з'єднання до цифрового відеореєстратора (DVR). Відеореєстратор потрібен щоб контролювати камери за їх номером, назвою чи місцем розташування, а також відповідає за збереження записів з цих камер та передачу як живих зображень так і архівних записів на екрани спостереження. Системи відеоспостереження закритого типу також можливо підключити до Інтернету, що дозволяє віддалено отримувати доступ та керувати записаними зображеннями з будь-якого комп’ютера чи смартфона.

Системи відеоспостереження за житлом

Завдяки нашим системам відеоспостереження ви можете насолоджуватися своїми справами та, водночас, бути впевненими, що Ваша родина та будинок завжди у безпеці.

Комерційні системи безпеки відеоспостереження

Ви керуєте або володієте офісом, який має різні входи та громадські приміщення. З метою безпеки ви хочете спостерігати за тим, що в ньому відбувається, а також мати можливість переглядати попередні записи за потребою в майбутньому.

Системи відеозапису

Моніторинг та запис відеоспостереження — це система камер з безперервним моніторингом записів, що підключена до штабу (часто, цифрового відеореєстратора) через дротове або бездротове з'єднання.