Системи сигналізації встановлюються для двох основних цілей: виявлення несанкціонованого доступу або спроби такого доступу до приміщення зловмисником та попередження власника та охоронну компанію про цей випадок. Це робиться за допомогою набору пристроїв, таких як датчики розбиття скла, детектори руху, датчики відкривання дверей та вікон, та інші пристрої, що підключаються до панелі контролера сигналізації. Такий контролер оснащено клавіатурою, що дозволяє власнику сигналізації та уповноваженим особам керувати системою в цілому. Коли один із цих компонентів тривоги спрацьовує, сигнал посилається на пульт охорони та вмикається сирена (для стримування злочинця).

Система сигналізації може бути встановлена ​​для охорони однієї або декількох дверей, одного вікна або декількох, а також використовується як в будинках, так і в офісах. Зазвичай такі системи швидко встановлюються професіоналами та є простими в експлуатації та подальшому обслуговуванні.

Зателефонуйте нам сьогодні та дозвольте спеціалістам Агенції ГРААЛЬ безкоштовно приїхати до вашого будинку чи бізнесу та допомогти вам оцінити вашу наявну сигналізацію або загальні потреби безпеки. Ви будете задоволені вартістю, якістю нашого обслуговування та отримаєте все, що потрібно, щоб захистити себе та свою власність.

Бездротова та дротова сигналізація

Системи бездротової сигналізації використовують датчики та компоненти, які працюють на енергії акумуляторів та спілкуються один з одним за допомогою радіо або інших частот. Панель керування буде підключена до джерела постійного живлення та обладнана резервним аккумулятором на випадок відключення електроенергії. Ця система безпеки не тільки вимагає меншого вторгнення в конструкцію будинку для встановлення, але також може бути краще схована з естетичних чи безпекових міркувань. У хороших професійних системах, коли акумулятори в компонентах починають розряджатися, на панелі управління з’явиться попередження, для інформування власника. Недоліками бездротової сигналізації є можливі перешкоди від електромагнітних або радіочастотних хвиль. Звичайно, періодично слід також замінювати акумулятори. Таким чином, ці системи безпеки потребуватимуть трохи більшого обслуговування, ніж їхні дротові аналоги.

Дротові системи сигналізації використовують дротове підключення як до постійного джерела живлення, так і між компонентами та панеллю управління. Панель управління має резервний акумулятор, та може інформувати Вас, коли один з компонентів системи потребує ремонту або заміни. Ці системи безпеки потребують більшої роботи з монтажу і можуть вплинути на інтер’єр приміщення, але така провідна система є більш надійною і вимагає меншого обслуговування після встановлення.

Щоб дізнатись, яка система безпеки підходить для ваших потреб, телефонуйте у Агенцію ГРААЛЬ. Консультація з нашими експертами безкоштовна, і ми будемо раді відповісти на ваші запитання щодо варіантів сигналізації, що підійдуть Вам якнайкраще.

Сигналізації для дому

Для власників будинків та квартир моніторинг приміщень може принести як спокій, так і більш високий рівень безпеки.

Комерційні сигналізації

Найпоширеніші системи сигналізації призначені для комерційних застосувань, таких як підприємства, склади та інші будівлі. Ці охоронні системи контролюють приміщення і мають кілька переваг для їх власників, включаючи зменшені страхові внески, кращу безпеку тощо.