Турнікети зазвичай використовуються для контролю натовпу, створюючи впорядкований вхід та вихід на великих майданчиках та в установах. Ця система також дозволяє персоналу збирати вхідні квитки або плату за доступ до пунктів в'їзду. Процеси використання та впровадження турнікетних систем змінювалися протягом багатьох років, щоб відповідати новим стандартам ефективності.

Що таке турнікети та як вони допомагають безпеці?

Турнікети — це ворота для доступу, які дозволяють впорядковувати людей. Їх зазвичай використовують на великих майданчиках, таких як метро, ​​парки розваг, транзитні станції та аеропорти. Їх розміри та експлуатація можуть змінюватись залежно від індивідуальних потреб оператора. Наприклад, для того, щоб пропустити людей з обмеженими можливостями, може бути встановлений турнікет на замовлення за розміром. В аеропортах часто включаються більш широкі турнікети, щоб забезпечити легкий доступ для тих, хто має багаж.

З точки зору безпеки, можливість уповільнити рух великих натовпів може мати багато переваг. Контролюючи швидкість, з якою люди потрапляють на територію, охорона може краще оцінити людей та попередити про можливі проблеми. За необхідності персонал охорони може перешкоджати доступу до обмеженої зони.

Існує кілька різних типів турнікетів, що забезпечують унікальний рівень доступу та функції безпеки: на повний зріст, середні, оптичні та бар'єрні оптичні турнікети. Версії для повного зросту розроблені для забезпечення найвищого рівня безпеки та контролю доступу. В свою чергу, обладнані біометричною або картковою системою доступу, середні турнікети також забезпечують високий рівень безпеки. Плануючи естетичний підхід до безпеки, оптична та бар'єрна оптична системи контролю доступу забезпечують більш компактний турнікет, при цьому зберігаючи чудовий контроль безпеки.