Перейти до основного вмісту

Команда

Досвідчені фахівці є дефіцитом на нашому ринку, тому ми намагаємося максимально розвивати і мотивувати наш колектив, а також запрошуємо молодих фахівців на навчання під час роботи
Вітаю! Мене звуть Ігор. Я займаюся проектуванням і встановленням систем безпеки вже більше 15 років і за цей час встиг пройти весь шлях від помічника установника до керівника власного бізнесу.

Я за освітою - інженер систем безпеки, тому з самого моменту закінчення ВНЗ вирішив йти працювати за фахом. За роки роботи змінилися і технології і підходи до безпеки майна, що дало безцінний досвід в цій сфері і можливість розробляти проекти з урахуванням можливих перешкод. Я знаю, що безпека вашого майна є вищим пріоритетом в нашій роботі і гарантую, що наші фахівці зможуть спланувати і реалізувати захист вашого майна найкращим чином.

Готові доручити нам захист вашого майна?
Залишити заявку
Це швидко та легко, півхвилини вашого часу

Співробітники нашої компанії

Оскільки ми знаємо весь процес проектування і встановлення сигналізацій, систем контролю доступу, відеоспостереження, а також систем "Розумний будинок", ми змогли відібрати для реалізації наших проектів кращих фахівців, здатних виконувати свої обов'язки швидко, якісно і в найкоротші терміни. На даний момент у нас працює команда з 24 осіб за напрямками: проектні менеджери, монтажники, фахівці обслуговування, а також фахівці контролю якості виконаних робіт.

Нам довіряють

Невід'ємною частиною нашої команди є наші партнери по бізнесу та клієнти, з якими ми співпрацюємо в напрямках закупівлі обладнання, виконання спільних проектів, а також проведення навчання наших співробітників. Ми завжди відкриті до створення нових міцних і взаємовигідних ділових зв'язків, тому чекаємо і Ваших пропозицій.

Алкомаг