Маючи великий офіс, вас, навряд чи порадують додаткові витрати на переобладнання та заміну замків, ключів та послуги спеціалістів для таких робіт. Більшість підприємств вважають, що за п'ять-десять років роботи їх офісів, такі роботи потребували чималу частину бюджету. Відстеження того, хто має доступ, хто приходить і хто йде, коли вони це роблять, і наскільки безпечним є ваш бізнес може зайняти у вас багато часу та коштів. Система контролю доступу допоможе покінчити з цим і почати вкладати ці гроші назад у ваш бізнес, де вони і мають бути.

Хороша система контролю доступу дозволить вам видавати ідентифікаційні картки працівникам та підрядникам, як-то прибиральникам, стажерам та навіть відвідувачам. Вони дозволяють вам в повному обсязі контролювати, хто може мати доступ до приміщень або навіть окремих частин вашої будівлі. Сезонному персоналу, тимчасовим працівникам, штатному персоналу та керівництву можуть надаватися різні права доступу відповідно до вимог їх роботи. Таким чином, двірникам може бути дозволений доступ до основних частин будівлі лише вночі та лише через певні двері, тоді як тимчасовим працівникам може бути дозволений доступ лише до певних районів, а потім цей доступ автоматично буде відключений, коли їхня робота закінчиться. Займатись налаштуванням цих привілеїв доступу можете ви, або призначені вами керівники, у будь-який час і практично з будь-якого місця. Ви можете додавати, видаляти, змінювати доступ для користувачів навіть якщо ви зараз перебуваєте в іншому місті або країні. За допомогою нашого віддаленого, зручного для користувача та безпечного програмного забезпечення ви матимете доступ через Інтернет в будь-який час для внесення необхідних змін.

Щоб дізнатися більше про те, як автоматизована, захищена електронна система контролю доступу може принести користь вашому бізнесу та запланувати безкоштовну консультацію на місці з одним із наших експертів з питань безпеки, зателефонуйте вже сьогодні до Агенції ГРААЛЬ. Ми раді поспілкуватись з вами та покажемо що можливо реалізувати, а також дамо детальну оцінку та задовольнимо ваші потреби в безпеці.

Індивідуальні системи контролю доступу

Системи контролю доступу добре адаптовані до потреб комерції. У більшості професійних будівель встановлена ​​якась система контролю доступу, більшість з більш сучасними електронними системами. У сучасних системах контролю доступу існує багато функцій, проте яка найкраще підходить вам залежатиме від ваших потреб та бюджету. Наші технічні працівники та експерти із задоволенням приїжджають на безкоштовну консультацію на місці, щоб ознайомитись із вашим будинком, оцінити ваші проблеми щодо безпеки та показати, що можна зробити за набагато нижчу ціну, ніж ви могли подумати.

Такі спеціальні системи, часто можна додавати як доповнення до існуючих елементів управління, таких як двері, замки, домофони тощо. Більшість із цих систем потребують невеликого обслуговування та дуже рідко — ремонту. Звичайно, ми відповідаємо за кожну встановлену нами систему і гарантуємо наше обслуговування. Також, з часом ваша система контролю доступу дасть вам змогу зекономити бюджет, оскільки вона зменшує витрати на технічне обслуговування, реконструкцію та блокування ключів та пов'язані з цим витрати. Це також, ймовірно, знизить ваші страхові та подібні витрати.

Сценарії використання

Існує багато сценаріїв застосування для комерційної системи контролю доступу. Якщо у вашої компанії є проблеми з цілісністю даних, питаннями безпеки, пов’язаними з відстеженням працівників та відвідувачів, або іншими подібними проблемами, то електронний контроль доступу, безумовно, є вашим варіантом. Адміністратори мереж, особливо чутливих та захищених, потребуюсь систем обмеженого доступу до свого обладнання. Персональні дані, медичні, службові, бізнесові, цінні папери, податкові та інші файли також можуть бути найкраще захищені надійною системою контролю доступу.

Багато юридичних аспектів вимагають встановлення повністю відстежуваної системи безпеки доступу для певних типів файлів та обладнання. У цьому випадку електронний контроль доступу є обов'язковим.

У всіх цих випадках Агенція ГРААЛЬ безумовно може допомогти. Ми працюємо вже більше 5 років, маємо найкращих фахівців з безпеки, відповідні ліцензії, гарантії та надаємо найкращий супровід для наших клієнтів. Зателефонуйте нам сьогодні та замовте безкоштовну консультацію на місці, щоб оцінити ваші потреби.