Для зберігання товарної продукції використовуються складські приміщення. Специфіка їх роботи зумовлює необхідність установки належної системи безпеки і контролю. Адже саме з вини робочого персоналу відбувається найбільша частка втрат серед різних цінностей і товарів.

Установка камер відеоспостереження на складі допоможе вам завжди знати, що відбувається там під час вашої відсутності, а також контролювати процес. Замість того щоб боротися зі злочинами і їх наслідками, набагато простіше не допускати подібних прецедентів.

За чим спостерігати на складі?

Камери відеоспостереження забезпечують збереження товарів на складі. Установка систем безпеки в приміщеннях допоможе встановлювати випадки крадіжок, а також здійснювати спостереження за працівниками. Недбале ставлення співробітників до своїх обов'язків — одна з найбільш поширених причин псування товарного виду продукції.

ГРААЛЬ - Відеонагляд на складіКоли мова йде про великі комплекси, монтаж відеокамер необхідний для відстеження діяльності співробітників в режимі реального часу. Так, відеоспостереження допоможе вам контролювати процес і час переміщення товару на території складу, якість роботи операторів вантажної техніки і вантажників, здійснення завантаження і вивантаження. Якщо говорити про великі логістичні приміщення, то тут додатково потрібно подбати про наявність відеоспостереження за внутрішнім і прилеглим периметром та автостоянками.

Територія будь-якого складського підприємства ділиться на кілька зон. Для кожної з них може знадобитися установка різних систем відеоспостереження, виходячи зі специфіки. До них відносяться:

 • Зони, виділені під зберігання асортименту — від камер потрібен хороший рівень деталізації, щоб була можливість оцінити збиток, заподіяний персоналом при роботі з продукцією. Вони дозволять також відстежити випадки розтину, розкрадання і навмисного псування товару;
 • Зони для сортування асортименту — за допомогою камер відеоспостереження з'являється можливість відстежити роботу при складанні, упаковці і відправці. Також, це допоможе визначити причину пере- або недобору вантажу і помилки при формуванні товарних партій;
 • Зони для завантаження/розвантаження продукції — відеоспостереження допомагає відстежити конкретних людей і автомобілі, причетних до розкрадань або псування майна, продукції або продуктів харчування;
 • Периметр — установка відеомоніторингу дозволить не допустити винесення товару за територію і контролювати транспортний потік для прискорення роботи процесу завантаження /розвантаження.

Навіщо встановлювати відеоспостереження?

Склад — найбільш вразлива ланка в ланцюзі будь-якого промислового або торгового підприємства. Саме тут знаходиться найбільша кількість товарної продукції, безпосередній доступ до якої є у ​​безлічі людей. Розкрадання серед робочого персоналу поширені набагато більше, ніж ті самі діяння за допомогою проникнення на територію.

ГРААЛЬ - Відеонагляд на складіДля забезпечення високої безпеки вашого майна, установка камер відеоспостереження — необхідний крок. Це допоможе мінімізувати прецеденти розкрадання серед персоналу, поліпшити трудову дисципліну і дасть можливість проаналізувати нештатні ситуації, що виникають на об'єкті. Якщо ж запобігти прецеденту не вдалося, то в такому випадку системи відеоспостереження допоможуть знайти і притягнути винного до відповідальності. Якщо камери встановлені грамотно і забезпечують хороший кут огляду, то знайти причетного до псування або розкрадання не складе труднощів.

Типи відеоспостереження складських приміщень

Вибір відповідних камер відеоспостереження залежить від місця установки. За цим критерієм розрізняють два види:

 • Внутрішні, використовуються для експлуатації всередині приміщень — уразливі до механічних впливів і впливу навколишнього середовища.
 • Зовнішні відеокамери можуть експлуатуватися в будь-яких погодних умовах — захищені від вологи, перепадів температур, впливу сонячних променів.

Виходячи з умов, у яких будуть експлуатуватися камери, можна виділити наступні типи камер:

 • Антивандальні — вдосконалена версія зовнішніх камер, здатних продовжувати роботу навіть при спробі виведення з ладу.
 • Корпусні — класичний варіант системи відеоспостереження. Монтуються на спеціальних кронштейнах всередині будівель, досить помітні.
 • Купольні — малогабаритні камери, виконані у формі напів сферичного куполу. Відносяться до найбільш сучасних рішень забезпечення безпеки складу та інших об'єктів.
 • Камуфльовані — перевага даних моделей полягає в їх малих розмірах і непомітності — установка даних відеокамер може здійснюватися де завгодно. Забезпечують приховану зйомку.
 • Варіофокальні — відрізняються можливістю регулювання кута огляду і деталізації кожного об'єкта, який потрапив в кадр. Застосовуються на складі, де необхідно стежити за збереженням дрібного товару.
 • Поворотні — встановлюються на обертовому штативі, завдяки чому можна стежити за процесом переміщення і транспортування об'єктів і збільшити радіус відеоспостереження.
 • Нічні — працюють в інфрачервоному діапазоні і оснащені інфрачервоним підсвічуванням. Використовують для охорони територій складу в нічний час доби.

Як організувати відеоспостереження?

 1. Насамперед необхідно встановити площу приміщення, в якому буде проводитися монтаж і налаштування відеомоніторингу. Це дозволить фахівцеві скласти уявлення про ваш об'єкт.
 2. Далі, слід підрахувати приблизну кількість камер, необхідних для розміщення на складі. Беріть до уваги найбільш важливі області на об'єкті, для яких потрібні системи запису і контролю.
 3. Підрахуйте також кількість пристроїв, необхідних для розміщення не тільки на складі, а й на прилеглій території.
 4. Зателефонуйте менеджерам АБ ГРААЛЬ за безкоштовним номером 0 800 300 211 та опишіть свою задачу. Ви можете також залишити заявку на послугу на цьому веб-сайті і наші менеджери самостійно зв'яжуться з Вами.

Спеціалісти агенції ГРААЛЬ виконають всі роботи з проектування, встановлення, налагодження систем відеонагляду на вашому складі, а також навчать Вас та представників Вашої компанії користуватися новостворено. системою захисту. Будьте впевнені: безпека Вашого складу — це Ваші спокій та стабільність.