Моніторинг та запис відеоспостереження — це система камер з безперервним моніторингом записів, що підключена до штабу (часто, цифрового відеореєстратора) через дротове або бездротове з'єднання.

У відеореєстраторі є жорсткий диск, який зберігає кадри та створює резервні копії файлів, які потім можна архівувати на знімних носіях. Наші відеореєстратори можуть записувати до чотирьох місяців безперервних кадрів. Усі записи, будь то збережені у пам’яті відеореєстратора або архівовані на знімних носіях, можуть бути використані як юридичні докази за потреби.

Власникам таких систем не потрібно бути поряд з відеореєстратором, щоб переглядати його записи. Ми можемо встановити штаб відеоспостереження там, де зручно саме Вам — в офісі, вдома чи десь в іншому місці. Записи можна переглядати в будь-який час, а живі трансляції можна дивитись через Інтернет.

Агенція ГРААЛЬ має широкий вибір різних рішень для відеоспостереження за Вашим майном. Вас можуть зацікавити бездротові системи, які не потребують руйнування стін для прокладки кабелів або, іншим популярним варіантом є інтегровані системи, які працюють з вашим домофоном або системами сигналізації.

Якщо необхідно, ми можемо встановити приховані камери для запису у будь-якому місці що належить Вам, зберігаючи в таємниці їх місцезнаходження.

Ми пропонуємо купольні камери, приховані камери, кольорові камери з високою роздільною здатністю, кульові камери, інфрачервоні камери, камери день/ніч, стійкі до погоди камери, антивандальні камери, а також камери з вільним кутом нахилу.