Коменрційне відеоспостереження в місті ДніпроВи керуєте або володієте приміщенням, яке має різні входи та громадські приміщення. З метою безпеки ви хочете спостерігати за тим, що в ньому відбувається, а також мати можливість переглядати попередні записи за потребою в майбутньому. В такому випадку Ви можете встановити камери відеоспостереження в таких місцях, як периметр будівлі, біля головного входу, біля службових входів, у вестибюлі, тренажерному залі, зоні відпочинку, ліфтах тощо...

Комерційні системи відеоспостереження

Системи відеоспоспостереження мають багато застосувань у комерційній сфері. Записи, зроблені такими системами, вважаються юридичними доказами та можуть бути використані у суді. Такі записи можна переглядати віддалено, будь то з іншого офісу чи Вашого дому.

Витрати на зберігання записів доволі низькі — їх можна періодично архівувати на знімні носії, як-то DVD-диски або хмарні сховища, з метою майбутнього використання як юридичні докази. Витрати на технічне обслуговування також невисокі, оскільки камери спеціально розроблені для постійної роботи, навіть у несприятливих умовах. Система відеоспостереження встановлюється одноразово, та має можливість розширення та оновлення — заміна на більш досконалі моделі камер або їх встановлення у більшій кількості місць.

Відеоспостереження із закритим контуром

Це налаштована система камер, підключена до штабу, з безперервним моніторингом запису. Ви можете переглядати, відтворювати та зберігати записи камер в будь-якому місці. Такі системи часто поєднують із системами контролю доступу, оскільки відеоспостереження не є формою блокування, а тільки моніторингу.

Наші клієнти використовують відеоспостереження із закритим контуром для спостереження за своїми працівниками на роботі (наприклад, в закладах громадського харчування) або за власним майном (серверами або іншим обладнанням). Системи із замкнутим контуром також використовують для нагляду за оточенням, як у приміщенні, так і на вулиці.