Відеоспостереження за житлом в місті ДніпроЗалишайтеся на зв’язку з родиною, домашніми тваринами та майном. Ви наполегливо працюєте, щоб забезпечити комфорт та безпеку Вашій родині та будинку, які вони заслуговують. Завдяки нашим системам відеоспостереження ви можете насолоджуватися своїми справами та, водночас, бути впевненими, що Ваша родина та будинок завжди у безпеці. Крім того, система камер спостереження також допомагає запобігти злочинам, бо у більшості випадків, коли злодії бачать зовнішню камеру безпеки, вони йдуть в інше місце.

Віддалений доступ дозволяє вам контролювати систему домашнього захисту в будь-який час, вдень і вночі — з будь-якого місця. Все, що вам потрібно, це ваш ноутбук, смартфон або планшет для спостереження за важливими людьми та речами у вашому житті. Ми пропонуємо системи відеоспостереження високої роздільної здатності з різноманітними корисними функціями. Наприклад, налаштуйте отримання сповіщень про важливі, саме для вас, події, як то відкриття вхідних дверей або шафи зі зброєю.

Відеоспостереження також відіграє важливу роль у переслідуванні злочинців, адже система домашнього спостереження полегшує документування того, що сталося, і дозволяє переглядати події зручним для Вас чином.

Для чого відеоспостереження у будинку?

 • Слідкуйте за дітьми, поки ви знаходитесь поза будинком;
 • Подивіться, хто до Вас прийшов до того, як відчинити двері;
 • Слідкуйте за відвідувачами вашого будинку — службою прибирання, обслуговуючим персоналом, нянею тощо;
 • Дивіться, що роблять Ваші домашні тварини;
 • Слідкуйте за навколишньою територією Вашого будинку;
 • Віддалено стежте за своєю власністю під час подорожей, службових або інших поїздках

Система відеоспостереження з хмарним сховищем

Ми пропонуємо широкий спектр сучасних високоякісних камер домашньої безпеки з системами виявлення руху, що можуть бути налаштовані під Ваші потреби. Наші системи бездротових камер безпеки допомагають забезпечити чудовий захист для вашої коханої людини, вашого будинку та особистих речей. 

Завдяки вдосконаленим бездротовим домашнім камерам безпеки, які допомагають стримувати несанкціоновані проникнення, ви завжди можете почувати себе більш впевнено, знаючи, що ваш будинок захищений найкращим у своєму класі відеоспостереженням.

 • Внутрішня бездротова камера безпеки
  Ми можемо встановити IP-камери для домашнього спостереження, щоб захистити внутрішні приміщення Вашого будинку. Ці камери бездротового відеоспостереження мають регульоване виявлення руху та дозволяють стежити за безпекою вашого будинку за допомогою стільникового зв'язку або в Інтернеті.
 • Зовнішня бездротова камера безпеки
  Ми пропонуємо вибір надійних відеокамер безпеки на вулиці, які допоможуть захистити ваш будинок ззовні за допомогою відеоспостереження. Наші бездротові камери безпеки мають регульовані налаштування детектора руху та забезпечують зображення високої роздільної здатності як вдень так і вночі.
 • Поворотні та похилі бездротові камери
  Бездротові камери безпеки з можливістю нахилу та обертання розміщують Вас прямо в кімнаті даючи можливість переміщувати напрям відеокамери для перегляду більшої площі. Якщо камера виявляє рух у відведеній частині приміщення — Вам надходить сигнал тривоги, а отримані зображення зберігаються в цифровому вигляді для безпечного перегляду.
 • Послуги зберігання відео
  Ми забезпечуємо зберігання записів камери відеобезпеки на нашому захищеному сервері. Це дозволяє вести облік подій і може допомогти правоохоронним органам у разі вторгнення чи вандалізму.