Найпоширеніші системи сигналізації призначені для комерційних застосувань, таких як підприємства, склади та інші будівлі. Ці охоронні системи контролюють приміщення і мають кілька переваг для їх власників, включаючи зменшені страхові внески, кращу безпеку тощо.

Ці тривожні системи можуть попереджати служби безпеки, керівників або будь-якого уповноваженого про те, які двері/вікна можливо відкриті або які приміщення зайняті. Також системи можуть бути доповнені кнопками паніки, щоб ті, хто знаходиться в приміщенні, могли негайно попередити охорону, пожежну службу під час виникнення надзвичайних ситуацій. Більшість систем безпеки встановлені для оповіщення як власника/керівника будівлі, так і поліції або приватної охорони про те, коли система визначає зловмисника.

Комерційне використання

Системи сигналізації використовуються для захисту конфіденційних даних, інвентарю, обладнання, цінностей тощо. Ці системи також можуть захищати у разі пожежі, вандалізму та інших проблем, включаючи злами. З одного боку, професійні системи сигналізації в Дніпрі та прилеглих районах потребують лише одноразової установки, а з іншого — вони дуже рідко потребують технічного обслуговування.

Тут, у Агенції ГРААЛЬ, ми можемо встановити систему професійного рівня з урахуванням потреб вашої власності, яку можна розширити згодом по мірі зростання вашого бізнесу. Зателефонуйте нам сьогодні, і один з наших експертів з питань безпеки безкоштовно обговорить з вами на місці необхідності безпеки та бюджет.

Переваги комерційних сигналізацій

Комерційна сигналізація дозволяє власникам підключати додаткові служби з моніторингу (як-то поліцію, пожежників), щоб забезпечити максимальну безпеку та спокій. Ви можете налаштувати те, як система має себе поводити під час виникнення ситуацій, що викликають спрацювання Вашої системи сигналізації: сигналізація може викликати поліцію або приватну службу охорони під час виявлення несанкціонованих вторгнень, або викликати МНС, якщо є підозра на пожежу.