Для власників будинків та квартир моніторинг приміщень може принести як спокій, так і більш високий рівень безпеки. Системи сигналізації можуть попереджати про вторгнення в приміщення (взломи чи вандалізм), а також попередити, які двері або вікна були відкриті чи розбиті. Датчики також можуть вказати, в яких приміщеннях знаходяться небажані люди та автоматично викликати поліцію чи охорону.

Додаткові датчики можуть виявити дим, пожежу, вуглецеві гази та інші небезпеки в будинку та оповістити мешканців, перш ніж вони дізнаються, що існує небезпека. Вони також можуть викликати підрозділи реагування на надзвичайні ситуації, такі як пожежна або швидка медична допомога. Системи тривоги професійного рівня також можуть бути обладнані кнопками паніки, які можна використовувати для автоматичного надсилання сповіщень у поліцію, МНС, медичну допомогу, приватну охорону чи будь-який інший номер телефону.

Витрати на встановлення та переваги

Для орендарів, системи сигналізації можуть бути недорогою системою безпеки, яку можливо переміщувати з собою від квартири до квартири. Системи бездротової безпеки можна демонтувати при переселенні та повторно встановити у вашому новому житлі. Ці системи сигналізації доступні, прості в установці та потребують мінімального втручання в інтер’єр квартири, в якій вони використовуються. Наші професіонали можуть приїхати до вашого місця проживання та показати вам, як встановити якісну сигналізацію. Ця консультація безкоштовна, тому зателефонуйте до Агенції ГРААЛЬ, щоб запланувати зустріч вже сьогодні.

Для власників будинків системи сигналізації в Дніпрі коштують дешевше, ніж ви могли думати. Вони можуть бути бездротовими або з дротовим підключенням у ваших приміщеннях, залежно від ваших потреб, і пропонують захист від крадіжок, вторгнень, пожежі тощо.

Централізований моніторинг

Системи сигналізації, встановлені спеціалістами Агенції ГРААЛЬ, можуть бути підключені до будь-якої охоронної компанії на Ваш вибір. Ми можемо запропонувати Вам надійних партнерів, що матимуть змогу реагувати на спрацювання сигналізації максимально швидко саме в вашому регіоні. Такі служби попереджають про виникнення небезпечних ситуацій відповідні органи, як-то поліцію, пожежну охорону, або навіть викликають швидку допомогу. Також, у разі, якщо Вас немає вдома, за вашою адресою може бути відправлена група швидкого реагування, яка перевірить ситуацію та зможе допомогти вирішити деякі питання.